Alpiş Tuana Evleri
Buradasınız: Anasayfa / Projeler
Alpiş Tuana Evleri
PROJE ADI
Alpiş Tuana Evleri
ALPİŞ TUANA EVLERİ yeni yatırımların ortak noktası haline gelen Yalova Yolu üzerindeki eşsiz lokasyonuyla oturum veya yatırım tercihleriniz için en doğru adres olarak karşınıza çıkıyor.
Panayır, Osmangazi/Bursa
İNŞAAT
BAŞLAMA : 30 Kasım -0001
BİTİŞ : 30 Kasım -0001
Proje Web Sitesi

BURSA’nın en değerli caddelerinden biri olan Yalova Yolu üzerinde şehrin en önemli cazibe merkezlerine çok yakın bir mesafede konumlanıyor.

TUANA EVLERİ yeni yatırımların ortak noktası haline gelen Yalova Yolu üzerindeki eşsiz lokasyonuyla oturum veya yatırım tercihleriniz için en doğru adres olarak karşınıza çıkıyor.

Kentin Kuzeyinde yepyeni bir yaşam sizleri bekliyor.7/24 Güvenlik, Açık Otopark, Çocuk Oyun Parkı, Kamelya, Fitness Center, Kapalı Havuz, Türk Hamamı, Soyunma Odası ve Duşlar gibi ortak yaşam alanları yaşamınızı daha değerli kılıyor.Eşsiz lokasyonu mesafeleri kısaltıyor, hayatınızı kolaylaştırıyor. Birçok toplu taşıma aracı ile ulaşım imkanı ve ana arter yolların kesişim noktalarına yakınlığı ile şehrin her bölgesine ulaşım kolaylığı sunmasının yanında İstanbul – Bursa – İzmir otobanına yakın konumuyla dünya metropolüne sizleri sadece 45 dakikada ulaştırıyor.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın